главная страница


 

главная  
English  
Deutsch  Публикации

 Оголошення

Представник корпорації Valve по територіях України та Молдови ТОВ «ІТ-консалтинг» оголосив, що з 1 січня 2019 року, крім пакету ігор Valve для комп"ютерних клубів діє нова послуга - продаж комерційних версій всіх інших правовласників з комерційної секції магазину цифрового сервісу Стім ( Steam Valve).

Комерційні версії (на відміну від індивідуальних) призначені для використання в комп"ютерних клубах для надання в оренду. Хоча ціни комерційних версій Стім можуть бути вищими від індивідуальних, при новій послузі ціни на комерційні версії можуть бути навіть нижче індивідуальних на 10-25% (залежно від кількості акаунтів і термінів використання). При замовленні комерційних версій слід повідомити перелік необхідних ігор, кількість акаунтів кожної з них і термін використання в клубі. Попередні заявки слід надсилати на адресу електронної пошти ТОВ ІТ-консалтинг: steamvalve@it-c.kiev.ua.

Після узгодження ціни виставляється безготівковий рахунок. Після оплати видаються акаунти і паролі до них, а також офіційне свідоцтво про право використання ігор в клубі. Юридичним особам за запитом надаються всі необхідні документи фінансово-господарської звітності.

 «ЭЛЕКТРОННАЯ РЕВОЛЮЦИЯ» И ВЛАСТЬ: КТО КОГО?

Татьяна ГАЛКОВСКАЯ  еженедельник «Зеркало недели» № 33 (408) 31 Августа - 6 Сентября 2002 года

 Основа электронного правительства - компьютерные клубы

26.09.2002, 18-27  "Деловая неделя"

 Профилактика СПИДа перешла в компьютерные клубы

Чума XX века - СПИД - перекочевала в век ХХI. В век высоких стандартов, экономического роста, в век новейших компьютерных технологий. К кому пришла и с кем теперь жить собирается эта бестия? Упаси Бог, чтоб не с нами и не с нашими детьми.

 Статья "В СЕТЯХ СЕТИ" о компьютерных клубах в вызвала горячую полемику на форумах и перепечатана не только в украинской, но и в российской прессе.

Татьяна ГАЛКОВСКАЯ  еженедельник «Зеркало недели» N 31 от 17-24 августа

 Піратська війна з "піратами". Комп’ютерні клуби не повинні бути заручниками.

Наталiя ТРОФIМОВА, газета "День" N208 14.11.2001

 Кому лицензии, а кому претензии

ИНФОБИЗНЕС http://www.ibusiness.ru/offline/2001/181/13643/

 


 

© Copyright 2002 ВАКК

WWW.UACC.ORG.UA