Коротка історія ВАКК2001 р. 
Заснування Асоціації;
За пропозицією Посольства США в офісі ВАКК відбулася зустріч Голови Асоціації з секретарем економічної секції посольства Еммі Мейсон (Amy Mason). Обговорювалася ситуація з комп'ютерними клубами України, а також можливе сприяння, яке може надати Посольство США для вирішення виниклих проблем.
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Карлос Паскуаль направив Голові ВАКК відповідного листа, в якому підтримав ініціативу створення Асоціації і висловив надію на вирішення проблем комп'ютерних клубів України. Копії цього листа пан Посол направив Віце-прем'єр-міністру Володимиру Семиноженку, Секретарю РНБО Євгену Марчуку і Міністру фінансів України Ігоря Мітюкова.
Глава Представництва Майкрософт по країнах СНД Ольга Дергунова направила Голові ВАКК відповідного листа, в якому міститься розуміння виниклих проблем і визначено конструктивні напрямки їх вирішення.
У Верховній Раді України депутат Борис Якович Беспалий підняв питання про проблеми комп'ютерних клубів.

2002 р.
8 квітня в Києві було оголошено, що корпорація Microsoft, у відповідь на звернення Всеукраїнської асоціації комп'ютерних клубів, в період з 8 квітня по 31 серпня 2002 р не застосовуватиме заходів юридичного характеру по відношенню до комп'ютерних клубах та Інтернет-кафе України - включно з тими закладу, де правоохоронні органи виявлять випадки використання програмного забезпечення Microsoft без відповідних ліцензій.
5 серпня Посольство Німеччини відкрило для членівВАККкредитну лінію для придбання комп'ютерної техніки та ліцензійного програмного забезпечення.
10 вересня керівництво ВАКК було запрошено на колегію Міністерства охорони здоров'я України, присвяченому виробленню нових санітарних правил і норм для комп'ютерних клубів та Інтернет-кафе України. Наказом ї 229 Міністерства охорони здоров'я України "Про створення робочої групи МОЗ України щодо перегляду державних санітарних норм" Голова ВАКК включений в цю робочу групу. Успішність перегляду державних санітарних норм для комп'ютерних клубів та Інтернет-кафе буде залежати від фінансування досліджень, яке має провести міністерство охорони здоров'я.ВАКК здійснює пошук спонсорів проведення цих досліджень.

2003 р.

2004 р.
Голова ВАКК включений до складу Координаційної Ради з реорганізації українського сегмента Інтернет.
Кабінет Міністрів України прийняв Розпорядження № 842 "Про реалізацію спільного проекту Всеукраїнської асоціації комп'ютерних клубів, МОН та Представництва ООН в Україні" Розвиток доступу населення до сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

2005 р.
За клопотанням Всеукраїнської асоціації комп'ютерних клубів народні депутати з фракції «Наша Україна» Борис Безпалий, Валерій Лебедівський, Ксенія Ляпіна направили Віце-прем'єр міністру М.Томенко депутатський запит про створення мережі Інтернет-центрів на основі проекту ООН, МОН, ВАКК.

2006 р.
Асоціація міст і громад України приєдналася до проекту ООН, ВАКК, МОН, щодо створення центрів доступу населення до ІКТ на основі партнерства приватного, громадського та державного секторів.
ВАКК увійшла до складу Громадської Ради при НКРЗ України.
Було проведено перемовини з Valve Corporation (США), що є правовласником таких всесвітньо відомих комп'ютерних ігор, таких як Counter-Strіke, Half-Lіfe, Left 4 Dead, Dota2. В результаті переговорів для членів ВАКК встановлено спеціальні пільгові ціни на клубні ліцензії.

2007 р.
ВАКК розпочала узгодження проекту нових санітарних норм для комп'ютерних клубів. Проект розроблений Інститутом гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва Академії медичних наук України.
В офісі Майкрософт Україна відбулася нарада представників центрального апарату Майкрософт і ВАКК. Майкрософт представляли профільні топ менеджери з Редмонда: Anas Abbar - генеральний менеджер по інтернет-клубам і бізнес-менеджер Janko Cajhen. За результатами зустрічі прийнято рішення доопрацювати і підписати до вересня-жовтня 2007 року угоду Майкрософт-ВАК про введення спеціальної програми для комп'ютерних клубів України. З моменту введення цієї програми комп'ютерні клуби отримають можливість придбання ПЗ Майкрософт (операційних систем, офісних пакетів, білінгових систем, комп'ютерних ігор і багато іншого) за спеціальними цінами.

2008 р.
У Національній Експертній комісії з питань захисту суспільної моралі України відбулося засідання міжвідомчої Ради з регулювання поширення та використання комп'ютерних ігор. До Ради включені профільні міністерства і відомства та ВАКК. Рада прийняла спеціальну резолюцію, яка спрямована в КМ України.
У відповідності з Постановою КМ України, при Державному комітеті інформатизації України створено Громадську Раду, до якої увійшли 6 провідних громадських асоціацій України, в тому числі і ВАКК. Основне завдання Ради - сприяти розвитку інформаційного суспільства в Україні шляхом залучення представників ІТ-бізнесу.

2010 р.
Громадська Рада з ІКТ в яку входить 15 профільних організацій в тому числі і ВАКК, звернувся до кандидатів у Президенти України з Рекомендаціями з розвитку доступу населення до інформаційно-телекомунікаційних технологій. У рекомендаціях зазначено проблеми, які гальмують розвиток цієї галузі. Підписано меморандум Громадської Ради.
Після багатомісячного марафону, який забрав багато сил і нервів до остаточної редакції Податкового Кодексу України прийняті поправки, які ВАКК потом і кров'ю пробивала кілька місяців. Поправки усунули 2 загрози, які могли знищити цей вид бізнес. Подяка народним депутатам Кінаху А.К., Гєллєру Є.Б., Хомутинніку В.Ю, Адміністрації Президента, Експертному управлінню апарату ВР, Президенту компанії Адамант П. Пєтухову.

2013 р. 
Намічено плани впровадження системи Globalmoney в комп'ютерних клубах України по аналогії з представництвами цієї електронної платіжної системи в торгових організаціях, банках.
Почалося взаємодія ВАКК з Федерацією комп'ютерного спорту України.

2014 р.
Направлено звернення до Прем'єр-міністра України - ВАКК ініціює відновлення проекту ООН по створенню мережі навчальних центрів на базі комп'ютерних клубів.

2015 р.