Карантинна допомога ФОП

24.12.2020 


Мстислав Банік, керівник проєкту Дія, відповів на запитання про виплату одноразової матеріальної допомоги ФОПам у розмірі 8000 грн:


Читать дальше

З 1 грудня в Узбекистані відкриють комп'ютерні клуби

27.11.2020


Деталі читайте тут: https://uzreport.news/sports/s-1-dekabrya-v-uzbekistane-otkroyut-kompyuternie-klubi  

Читать дальше

#PlayApartTogether

16.08.2020 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) підтримала ініціативу великих геймінгових компаній #PlayApartTogether, заявивши про те, що комп'ютерні ігри допомагають стримувати поширення нового коронавіруса.

Читать дальше

Карантинна допомога для ФОП - як отримати до 10000 грн?

2.06.2020


Завдяки Закону № 591-IX (вступив в силу 29.05.2020 р.) карантинна допомога по частковому безробіттю може виділятися не тільки працівникам, але і ФОП.До того ж, звернутися за нею можна протягом 90 (а не 30) календарних днів з моменту зупинки / скорочення діяльності.У відео розповідається, хто з ФОП може претендувати на допомогу від Державного центру зайнятості, які кроки необхідно зробити і які документи оформити. 

Читать дальше

Китайські інтернет-кафе відновлюють роботу

13.05.2020


Міністерство культури і туризму Китаю оприлюднило вказівки щодо відновлення роботи Інтернет-кафе та розважальних майданчиків з умовою обмеження кількості клієнтів не більше 50 відсотків їх ратифікованої кількості.Персонал та клієнти в Інтернет-кафе та розважальних закладах повинні носити маски, міряти температуру та показувати коди здоров'я на входах.

Джерело: Xinhua


Робота інтернет-кафе в окремих частинах Китаю залишається нестабільною через повторні локальні спалахи епідемії.


За останні 20 років інтернет-кафе Китаю зіграли ключову роль у швидкому розвитку індустрії кіберспорту. Однак зараз цей бізнес переживає значні труднощі через наслідки епідемії коронавірусу.Wanyoo - найбільший китайський бренд інтернет-кафе: понад 1000 точок в Китаї, Канаді, Австралії, Сінгапурі, Великобританії і США. Компанія також спонсорувала кілька китайських киберспортивних організацій, включаючи Invictus Gaming і FunPlus Phoenix.За даними Beijing News, з 28 січня по 18 лютого Wanyoo втратив більше 120 мільйонів ієн (17 мільйонів доларів США), втрачаючи 5,2 мільйона ієн (730 тисяч доларів) щодня. Ця сума була підтверджена віце-президентом Wanyoo, який додав, що втрати в основному включають оренду приміщень, оплату праці та пропускну здатність.У листопаді 2019 року Wanyoo встановив партнерські відносини з Nvidia і організував Глобальний саміт з інновацій в інтернет-кафе. Wanyoo повідомив, що обсяг інтернет-кафе на світовому ринку перевищив 138,6 млрд ієн (19,5 млрд доларів) і що Азія буде продовжувати збільшувати розмір ринку. У грудні 2019 року Wanyoo підписала багаторічну угоду з Allied Esports на створення інфраструктури та виробництво контенту для кіберспортівних заходів. Однак Wanyoo довелося прийняти неймовірно важкий початок 2020 року.Чен «Амс» Хуан, професійний критик в Dota 2, який працював в декількох виданнях, розповів The Esports Observer, що існує безліч інтернет-кафе, які шукають покупців за вкрай низькими цінами. Інтернет-кафе роблять все можливе, щоб вижити в цій пандемії. Деякі невеликі кафе вирішили здавати в оренду свої комп'ютери людям, які знаходилися вдома. 


Джерело 

Читать дальше

Сьогодні очікується дозвіл на відкриття грецьких інтернет-кафе

11.05.2020


Інтернет-кафе, які були закриті з середини березня, як очікується, відкриються в понеділок (11 травня). Їх відкриття відбуватиметься за умови дотримання певних протиепідемічних заходів.

Читать дальше

Опыт продвижения компьютерного клуба в TikTok

8.05.2020


Какие варианты продвижения пробовали экспериментаторы, с какими трудностями столкнулись и какие результаты ожидаются. 

Читать дальше

Как компьютерный клуб борется с потерями из-за COVID-19

04.04.2020 


Пандемия коронавируса стала для Bazza Ходынка черным лебедем. Сначала постановление о запрете на курение кальянов в барах и ресторанах, а затем и закрытие на карантин почти всех заведений Москвы с намеком на то, что откроемся мы теперь нескоро. Даже временное закрытие клуба в нашем случае ставило под вопрос финансирование стройки Bazza Савеловская и перечеркивало темп роста Ходынки, который должен будет стать основным аргументом для привлечения следующих инвестиций.Окей, — подумали мы, — как офлайн-клуб с компами может зарабатывать в карантин? Доставку еды отмели сразу — кухня на Ходынке есть, но ее размера и оснащения не хватит, чтобы сделать конкурентноспособный продукт. Зато с доставкой на дом ПК и PS4 пазл сложился. Читать далее >

Читать дальше

Протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)»

11.03.2020


З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ввести обмежувальні заходи на території міста Києва з 00год.00хв. 12.03.2020 до 31.03.2020 року, а саме: 


  • призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Києва; 
  • призупинити освітній процес у вищих навчальних закладах; 
  • обмежити проведення спортивних заходів на території м.Києва; 
  • призупинити роботу театрів, кінотеатрів, музеїв, культурно-масових заходів, тощо; 
  • призупинити роботу розважальних центрів; 
  • призупинити роботу розважальних зон в шопінг молах; 
  • забезпечити обмеження проведення масових заходів на території м.Києва (більше 60 осіб), до участі в заходах допускати лише осіб , які пройшли термометрію;
  •  забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ міста Києва з ознаками інфекційного захворювання. 


Повний текст протоколу читайте тут

Читать дальше

Вже надійшло 4020 заявок на участь в програмі "Доступні кредити 5-7-9%"

18.02.2020


За перші два тижні на участь в програмі "Доступні кредити 5-7-9%" надійшло 4020 заявок на загальну суму 2,04 мільярда гривень! А 775 українців зареєструвались на спеціальне безоплатне навчання підприємництву. 

 Найбільше заявок було зареєстровано в Київській області - на суму 503,9 млн грн. На другому місці - Вінницька область - на суму 155 мільйонів. Замикають трійку лідерів одесити: там подали заявок на участь в програмі на загальну суму 131,9 млн грн. Підприємці Львівщини лише трохи поступились "лідерам", вони надіслали заявок на участь в програмі на суму 130,3 млн грн. 

 При цьому в категорії "отримані кредити" лідером є Вінницька область. Тамтешні підприємці лише за два тижні роботи програми вже отримали кредитів на суму 3,8 млн грн. На другому місці з сумою 1,5 мільйона гривень - Житомирська та Львівська області. 1,3 млн грн отримали за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" підприємці Волині. І трохи більше мільйона (1,1 млн грн) отримав бізнес Харківщини. 

 "Ми в Фонді розвитку підприємництва щоденно отримуємо оперативну і достовірну інформацію. Це дає можливість нам стежити за динамікою програми загалом, та в розрізі банків зокрема. Станом на сьогодні учасниками програми вже є чотири банки. Це «Укргазбанк», «Ощадбанк», «ПриватБанк» та «Укрексімбанк». Наразі ми маємо звернення ще від 12 банків, які виявили бажання приєднатися до реалізації програми", - говорить Директор Офісу адміністрування проєктів міжнародної фінансової співпраці Мінфіну, під керівництвом якого функціонує Фонд розвитку підприємництва, Руслан Гашев.З умовами програми "Доступні кредити 5-7-9%" детальніше можна ознайомитися на офіційному сайті 5-7-9.gov.ua.


Джерело


Читать дальше
Загрузить еще