Назад к списку

Вже надійшло 4020 заявок на участь в програмі "Доступні кредити 5-7-9%"

18.02.2020


За перші два тижні на участь в програмі "Доступні кредити 5-7-9%" надійшло 4020 заявок на загальну суму 2,04 мільярда гривень! А 775 українців зареєструвались на спеціальне безоплатне навчання підприємництву. 

 Найбільше заявок було зареєстровано в Київській області - на суму 503,9 млн грн. На другому місці - Вінницька область - на суму 155 мільйонів. Замикають трійку лідерів одесити: там подали заявок на участь в програмі на загальну суму 131,9 млн грн. Підприємці Львівщини лише трохи поступились "лідерам", вони надіслали заявок на участь в програмі на суму 130,3 млн грн. 

 При цьому в категорії "отримані кредити" лідером є Вінницька область. Тамтешні підприємці лише за два тижні роботи програми вже отримали кредитів на суму 3,8 млн грн. На другому місці з сумою 1,5 мільйона гривень - Житомирська та Львівська області. 1,3 млн грн отримали за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" підприємці Волині. І трохи більше мільйона (1,1 млн грн) отримав бізнес Харківщини. 

 "Ми в Фонді розвитку підприємництва щоденно отримуємо оперативну і достовірну інформацію. Це дає можливість нам стежити за динамікою програми загалом, та в розрізі банків зокрема. Станом на сьогодні учасниками програми вже є чотири банки. Це «Укргазбанк», «Ощадбанк», «ПриватБанк» та «Укрексімбанк». Наразі ми маємо звернення ще від 12 банків, які виявили бажання приєднатися до реалізації програми", - говорить Директор Офісу адміністрування проєктів міжнародної фінансової співпраці Мінфіну, під керівництвом якого функціонує Фонд розвитку підприємництва, Руслан Гашев.З умовами програми "Доступні кредити 5-7-9%" детальніше можна ознайомитися на офіційному сайті 5-7-9.gov.ua.


Джерело